מבזקים
480 שיגורים משטח רצועת עזה, 200 יורטו על ידי כיפת ברזל
דובר צה"ל מוסר כי נכון לשעה זו (שלישי), זוהו כ-480 שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל וכן כ-150 שיגורים כושלים שנפלו בשטח הרצועה. לוחמי ההגנה האווירית יירטו כ-200 שיגורים.
דובר צה"ל מוסר כי נכון לשעה זו (שלישי), זוהו כ-480 שיגורים משטח רצועת עזה לשטח ישראל וכן כ-150 שיגורים כושלים שנפלו בשטח הרצועה. לוחמי ההגנה האווירית יירטו כ-200 שיגורים.
למה מוסרים נתונים מדויקים על הצלחות וכשלונות מערכת כיפת ברזל. כל מידע עוזר לאויב לנתח את היכולות ולחפש שיטות לעקיפת המערכת. האם זה הכרחי לפטפט ולקשקש בלי גבול?