מבזקים
הרמטכ״ל: חמאס הופתע מהעוצמה והוא סופג עכשיו מכה קשה מאוד
ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, קיים לפני זמן קצר שיחה עם ראשי הרשויות באזור הדרום, עדכן אותם בפעילות צה״ל במבצע ״שומר החומות״ ושמע מהם על האתגרים בעורף.
הרמטכ״ל אמר לראשי הרשויות: ״למנהיגות שלכם ולחוסן שהאזרחים מפגינים יש עוצמה רבה. חמאס טעה כשהוא ביצע את הירי לפני 8 ימים לכיוון ירושלים, הוא לא חשב שזה מה שיקרה.
חמאס הופתע מהעוצמה, מהשיטות ומההישגים והוא סופג עכשיו מכה קשה מאוד. המבצע יימשך ככל שידרש״.
![ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי, קיים לפני זמן קצר שיחה ע...](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/05/1621282071_דובר-צהל-ראש-המטה-הכללי-רב-אלוף-אביב-כוכבי-קיים-לפני.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)