הודעות דוברותמבזקים
גנץ: סיימתי עכשיו סקירה עם מפקד חיל הים בבסיס ב…
סיימתי עכשיו סקירה עם מפקד חיל הים בבסיס באשדוד. הלחימה לא תיפסק עד שנביא שקט מוחלט וארוך טווח. הודיתי ללוחמות והלוחמים על עבודתם הטובה שמונעת כניסה של טרוריסטים לתוך הזירה הימית עוד כשהם ביבשה ומשנה את אופי הלחימה. יש לנו עוד אלפי מטרות תקיפה, אף טרוריסט לא חסין. https://t.co/C2IowlMQUL
סיימתי עכשיו סקירה עם מפקד חיל הים בבסיס באשדוד. הלחימה לא תיפסק עד שנביא שקט מוחלט וארוך טווח. הודיתי ללוחמות והלוחמים על עבודתם הטובה שמונעת כניסה של טרוריסטים לתוך הזירה הימית עוד כשהם ביבשה ומשנה את אופי הלחימה. יש לנו עוד אלפי מטרות תקיפה, אף טרוריסט לא חסין. pic.twitter.com/C2IowlMQUL
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) May 18, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.