הודעות דוברותמבזקים
פיקוד העורף: שימו לב! תושבי עומר ולקיה- הזמן העומד לרשותכם מקבלת ההת…
שימו לב! תושבי עומר ולקיה- הזמן העומד לרשותכם מקבלת ההתרעה ועד לכניסה למרחב המוגן- קוצר ל60 שניות, כחלק משיפור ההתרעה ליישובכם ובכדי לצמצם את כמות ההתרעות ולאפשר כניסה למרחב המוגן רק כשאתם נמצאים בסכנה. https://t.co/Ic1SLBx1DZ
שימו לב! תושבי עומר ולקיה- הזמן העומד לרשותכם מקבלת ההתרעה ועד לכניסה למרחב המוגן- קוצר ל60 שניות, כחלק משיפור ההתרעה ליישובכם ובכדי לצמצם את כמות ההתרעות ולאפשר כניסה למרחב המוגן רק כשאתם נמצאים בסכנה. pic.twitter.com/Ic1SLBx1DZ
— פיקוד העורף (@PikudHaoref1) May 20, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי פיקוד העורף
– התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.