בתוכנית הגמר בעונה התשיעית של "מאסטר שף" ששודרה הערב (שני) בערוץ 12 ניצחה המתמודדת איתיאלה היאט בת ה-31 ממושב מטע הסמוך לירושלים וזכתה בתואר "המאסטר שף הבאה של ישראל". היא גברה בדו קרב על המתמודדת חופית סרמילי. אסף דיי הגיע למקום השלישי.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/05/Italia_NoLogo_autoOrient_i.jpg?resize=500%2C307&ssl=1)
בתוכנית הגמר בעונה התשיעית של "מאסטר שף" ששודרה הערב (שני) בערוץ 12 ניצחה המתמודדת איתיאלה היאט בת ה-31 ממושב מטע הסמוך לירושלים וזכתה בתואר "המאסטר שף הבאה של ישראל". היא גברה בדו קרב על המתמודדת חופית סרמילי. אסף דיי הגיע למקום השלישי.