בהמשך להסכמות משבוע שעבר אודות קווי היסוד והרכב הממשלה החדשה ובהתאם לסיכומים שהושגו ביממה האחרונה, יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי נתנה לפני זמן קצר (רביעי) הסכמתה ליו"ר יש עתיד יאיר לפיד להודיע לנשיא ש״עלה בידו״ להרכיב ממשלה.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
16 ביולי 2024
הצעת חוק: חברות ממשלתיות יחויבו לתרום עודפי מזון לארגוני חלוקה
16 ביולי 2024
הורי תצפיתניות נחל עוז לאחר הפגישה עם נתניהו: "הוא לא לוקח אחריות״
16 ביולי 2024
מיום ראשון הקרוב: צה״ל יחל להוציא זימונים לצו ראשון למגזר החרדי
16 ביולי 2024
סמנכ"ל משרד האוצר: מענק הפינוי למפונים יוארך
16 ביולי 2024
הסליקו בקטנוע חצי קילו חשיש ונתפסו רגע לפני הפצה
כתבות נוספות שיעניינו אותך
כל הכבוד למירב מיכאלי על האומץ לוותר ולקבוע סדרי עדיפויות נכונים בהתעלמות מאגו. ובאותה נשימה אילת שקד, הוכיחה שאיננה יכולה להתרומם לדרגה של מנהיגה לאומית. אישה קטנה , קנאית וצרת אופקים. בבחירות הבאות הבוחר ככל הנראה יבוא איתה חשבון על הנסיון הנואל שכמו וגרם לכשלון הקמת ממשלה ללא נתניהו. אילת שקד עדיין חיה בעידן נתניהו ועדין חושבת שמה שהוא הבטיח, מבטיח ויבטיח לה הוא גם יקיים. לפחות שתמצא את הדרך להפגש עם מירב מיכאלי בארבע עיניים ולהודות לה על שהצילה אותה מזעם ההמון על הכשלת הקמת ממשלה.