ראש הממשלה החליט לפני זמן קצר (שלישי) בתיאום עם שר הביטחון גנץ כי מצעד הדגלים ידחה ליום שלישי בשבוע הבא במתווה שיוסכם בין המשטרה למארגני המצעד. עמדת מערכת הביטחון, כולל צה"ל, המשטרה והשב"כ היא לא לקיים את המצעד במתכונתו הנוכחית כאשר הוא עובר ברובע המוסלמי ובשער שכם.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
15 באוגוסט 2024
נבחרת הנוער של ישראל בכדוריד העפילה לאליפות אירופה
15 באוגוסט 2024
נתניהו על הפרעות בג'ית: " האחראים לכל מעשה עבירה ייתפסו ויועמדו לדין"
15 באוגוסט 2024
כוחות הביטחון עצרו אזרח ישראלי נעצר בעקבות הפרעות בג'ית
15 באוגוסט 2024
הרצוג על הפרעות בשומרון: "על גורמי אכיפת החוק לפעול באופן מיידי כנגד התופעה החמורה הזו"
15 באוגוסט 2024
רוכב אופנוע בן 30 נפצע בינוני בתאונת דרכים בירושלים
כתבות נוספות שיעניינו אותך
נתניהו ממשיך להתחכם ולהוליך את עם ישראל באף.
ביום ראשון תושבע ממשלה חדשה ולכן דחף לקבלת החלטה על קיום מצעד מטופש ביום שלישי. כל ראשי מערכת הבטחון מתנגדים לקיום המצעד בימים אלה, ראש הממשלה שביום שלישי יהיה כבר ראש ממשלה לשעבר מצליח לדחוף לידיהם של מחליפיו תפוח אדמה לוהט שעלול להצית מדורה בלתי מבוקרת לשמחתו של חבר הכנסת נתניהו. טוב יעשו מחליפיו אם יקבלו החלטה מיידית לבדוק ולשקול את הנושא לגופו מיד לאחר שהאחריות לכל הנעשה במדינה תועבר לכתפיהם. זו זכותם וחובתם ואין שום סיבה שמכשול מגושם ומטופש שהונח לרגליהם יכשיל אותם כבר בצעד הראשון כראשי המערכת. שום דבר רע לא יקרה אם הנוש של צעדת הדגלים ידחה ויאושר לאחר בדיקה והמלצות של הגורמים המקצועיים.