ח״כ איתמר בן גביר נפצע לפני זמן קצר (ראשון) בתאונת דרכים בין שני רכבים בצפון הארץ, כשמצבו קל. בן גביר מסרב להתפנות לבית חולים בכדי להגיע להצבעה על הקמת הממשלה במליאת הכנסת בשעה 16:00.
עקבו אחרינו
קרא את הבא
16 ביולי 2024
10 שיגורים לגליל המערבי, אין נפגעים, צה"ל תקף בלבנון
16 ביולי 2024
גופת בן ה-6 בהרצליה: חשד שאמו של הילד רצחה אותו
16 ביולי 2024
המשטרה ניהלה חיפוש אחר 2 ילדים שנכנסו לים בחיפה ולא יצאו
16 ביולי 2024
אזעקות בגליל העליון
16 ביולי 2024
שני פצועים באורח בינוני בתאונה בין משאית לרכב בכביש 3
כתבות נוספות שיעניינו אותך
בן גביר, איש חרד ומחריד. כל דבר בעזרת השם. ואם נתחיל להאמין אז מה הפרשנות לענין התאונה שבן גביר היה מעורב בה היום? האם זה יכול להיות סביר שאפילו לקדוש ברוך הוא נמאס והוא מסמן לבן גביר שמקומו בבית החולים ולא בבית המחוקקים??? נסתרות דרכי האל.