מבזקים
כביש 1 מחלף חמד לכיוון מזרח נחסם לתנועה בעקבות שריפת חורש
כביש 1 מחלף חמד לכיוון מזרח נחסם לפני זמן קצר (ראשון) לתנועה בעקבות שריפת חורש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. נהגים מתבקשים לפנות לדרכים חלופיות דרך כביש 395.
כביש 1 מחלף חמד לכיוון מזרח נחסם לפני זמן קצר (ראשון) לתנועה בעקבות שריפת חורש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. נהגים מתבקשים לפנות לדרכים חלופיות דרך כביש 395.