בחופי איגוד ערים כנרת השקטים מבלים בשעה זו (שבת) 15 אלף נופשים ונוספים ממשיכים להגיע לאזור. מחדר הבקרה של איגוד ערים כנרת נמסר כי בכל סוף השבוע, בילו 42 אלף נופשים. החופים גופרה, סוסיתא, חוקוק וצאלון נסגרו עקב עומס.
חוף צאלון. צילום: גיריס סלימאן, איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: גיריס סלימאן, איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: גיריס סלימאן, איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: גיריס סלימאן, איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: גיריס סלימאן, איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: גיריס סלימאן, איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: גיריס סלימאן, איגוד ערים כינרת