מבזקיםתאונות דרכים
גבר בן 35 נפצע בינוני בתאונת דרכים בכביש 98 ברמת הגולן
נהג רכב מסחרי כבן 35 נפצע לפני זמן קצר (שני) בתאונת דרכים בכביש 98 בסמוך למושב אֵלִי-עַד. חובשים ופאראמדיקים של מד"א יחד עם חובשי איחוד הצלה העניקו לו סיוע רפואי ראשוני והוא פונה לבית החולים במצב בינוני.
צחי אפשטיין, חובש איחוד הצלה, מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב מסחרי ורכב פרטי. הענקנו סיוע בזירה לפצוע בינוני ולגבר ואשה שנפצעו באורח קל".
בני חודורובסקי, חובש נוסף של איחוד הצלה, הוסיף: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו בזירה לנהג הרכב המסחרי שנפצע בינוני ולגבר ואשה מהרכב הפרטי שנפצעו קל הם פונו לבית החולים בפוריה".
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
בוחני אגף התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/06/WhatsApp-Image-2021-06-21-at-15.10.39.jpeg?resize=500%2C283&ssl=1)