ועדת הרישוי העירונית של אשדוד אישרה היום (שלישי) את הקמת האצטדיון העירוני החדש שצפוי להיות בן 20,000 מקומות. כבר בעוד כחצי שנה יהיו עבודות פיתוח במקום ובעוד כשנה נתחיל בבניית המתחם עצמו שיכלול אצטדיון כדורגל חדשני ומודרני, שטחי מסחר וחניונים למגיעים למקום. האצטדיון הוא החלק המרכזי בקרית הספורט שתיבנה ברובע פארק לכיש, ותכלול בנוסף אולם רב תכליתי עם 5,000 מקומות, בריכת שחייה מתקדמת ומגרשי אימונים שבנייתם כבר בעיצומה.