חבר הכנסת, ד"ר שלמה קרעי, ממפלגת הליכוד פרסם לפני זמן קצר (רביעי) ברשתות החברתיות: "ממשלת הונאה בראשות נוכל היא לא הממשלה שלי. היא חוקית אך לא לגיטימית. מלאת סכסוכים פנימיים ושנאה כלפי חצי מהעם. הם מבקשים שנציל אותם מביצת הטרור שנכנסו אליה בעיניים פקוחות לרווחה, בעודם רוצים להמשיך ולהשתכשך במימיה."
עקבו אחרינו
קרא את הבא
18 ביולי 2024
התנועה לאיכות השלטון נגד גלנט: "זו הפרה בוטה של פסיקת בג"ץ ולעג לעקרון השוויון בנטל"
18 ביולי 2024
הוועדה לבחינת איחוד רשויות מקומיות יוצאת לדרך- אלה האיחודים הצפויים
18 ביולי 2024
מרדף בתל אביב: חשוד בגניבת רכב נמלט משוטרים ופגע ברכבים אחרים
18 ביולי 2024
הולכת רגל בת 22 נפגעה מרכב באשדוד ופונתה במצב בינוני
18 ביולי 2024
גבר בן 70 נפצע בתאונת דרכים בין רכב פרטי לטרקטור בסמוך לביתן אהרן
כתבות נוספות שיעניינו אותך
ח״כ קרעי מעז להבחין בין חוקי ללגיטימי וספק רב אם הוא מבין מה הוא אומר. לא עלה על דעתי להגיד שהממשלה שכיהנה בראשותו של נתניהו היא לא הממשלה שלי. כן אמרתי שיש דברים רבים שאינם לרוחי בדרך התנהלותה אבל לא ביטלתי ספק בחוקיות הקמתה ובלגיטימציה שיש לפעולותיה. יש לי ספק גדול האם אדם שאינו מכיר בשיטת הממשל בישראל כאשר הוא מוצא עצמו באופוזיציה , האם סה לגיטימי לאפשר לאיש כזה להמשיך ולשבת בכנסת ישראל ולחיות על חשבוני כשהוא מודיע קבל עם ועדה שהממשלה היא לא חוקית ולא לגיטימית. אנשים כאלה צריכים לפטר ולסלק מבית המחוקקים שלנו כשאות קלון מוטבעת על מצחם!!!
ממשלה מחורב נ ט .