מבזקיםמשפטי/פלילי
3 צעירים מואשמים ביידוי אבנים לעבר שוטרים סמוך למשרד המשפטים בירושלים
פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (חמישי) לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד קטין בן 17 ושני בגירים בני 23 ו- 25 בגין התפרעות וניסיון תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות.
על פי כתב האישום, ב- 15 ביוני השתתפו הנאשמים בהתפרעות אלימה, יחד עם עשרות רבות של מתפרעים ברחוב צאלח א-דין. במהלך ההתפרעות, יידו המתפרעים אבנים ובקבוקים לעבר פרשי המשטרה שהיו במקום, סמוך למשרד המשפטים. הפרקליטות מבקשת להורות על מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2019/09/5e7e30fef83f2a471a9dfc4fbf119903.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)