מבזקים
כביש 6 מחלף ניצני עוז לכיוון דרום נחסם לתנועה בעקבות שריפת חורש
כביש 6 מחלף ניצני עוז לכיוון דרום נחסם לפני זמן קצר (שלישי) לתנועה בעקבות שריפת חורש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. נהגים מתבקשים לפנות דרך דרך כביש 57.
כביש 6 מחלף ניצני עוז לכיוון דרום נחסם לפני זמן קצר (שלישי) לתנועה בעקבות שריפת חורש. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכוונים את התנועה. נהגים מתבקשים לפנות דרך דרך כביש 57.