ח"כ גילה גמליאל פרסמה לפני זמן קצר (ראשון) ציוץ בטוויטר סביב נושא החיסונים והבאתם ארצה ואמרה: "אחרי מבצע החיסונים המוצלח בהובלת נתניהו, בנט ושותפיו טענו ש- ״כל ממשלה יכולה להביא חיסונים״. יולי 2021: לישראל אין חיסונים של פייזר. אפילו לא חמישה בקופסה."
עקבו אחרינו
קרא את הבא
17 ביולי 2024
מחר יתקיימו פעולות לפינוי מוקשים בעמק בית שאן
17 ביולי 2024
רוכב אופניים חשמליים בן 21 נפצע בינוני בתאונת דרכים בירושלים
17 ביולי 2024
אושר בטרומית: סיוע וליווי משפטי לנפגעי כלל עבירות המין
17 ביולי 2024
כוחות צה"ל מיפו את בתיהם של המחבלים שביצעו את הפיגוע בקלקיליה
17 ביולי 2024
חשד: קיבלו מהביטוח הלאומי כ-1.5 מיליון ש"ח באמצעות מסמכים מזויפים
כתבות נוספות שיעניינו אותך
חברת הכנסת גמליאל שוכחת שלהזמין תרופה עבור מדינה שלמה זה לא מהלך של יציאה לסופר פארם. חברת הכנסת גילה גמליאל הייתה עד לפני כשבועיים שרה בממשלת ישראל והשאירה מחסני חיסונים רייקים!!! החוצפה הבלתי נסבלת של גילגול טענות לממשלה שרק הוקמה על מחדלים של ממשלה שסוף סוף סיימה את דרכה הכושלת ולאט לאט מתגלית במלוא היקף כשלונותיו המהדהדים כמעט בכל תחומי החיים מעוררת תערובת של סלידה ורחמים. ועל זה נאמר ״יפה שתיקה לחכמים ועל אחת כמה וכמה לטיפשים ולבורים.״