הודעות דוברותמבזקים
לפיד: למרבה הצער וכמו שקורה לו יותר מדי פעמים בזמן האחרו…
למרבה הצער וכמו שקורה לו יותר מדי פעמים בזמן האחרון נתניהו כנראה לא קרא את הנאום המלא לפני שרץ להגיב כאחרון הטוקבקיסטים. מצרף לו כאן את הקישור ומאחל ליו״ר האופוזיציה @netanyahu סוף שבוע שקט.
למרבה הצער וכמו שקורה לו יותר מדי פעמים בזמן האחרון נתניהו כנראה לא קרא את הנאום המלא לפני שרץ להגיב כאחרון הטוקבקיסטים. מצרף לו כאן את הקישור ומאחל ליו״ר האופוזיציה @netanyahu סוף שבוע שקט.https://t.co/Sw9F2g14dI
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) July 15, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.