הודעות דוברותמבזקים
לפיד: נפגשתי היום עם שר החוץ הקרואטי, @grlicradman במטרה…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/E7YUbvcXoAAGDEO.jpg?w=708&ssl=1)
נפגשתי היום עם שר החוץ הקרואטי, @grlicradman במטרה להמשיך ולהדק את הקשרים המצויינים שיש לנו עם קרואטיה. שוחננו על שיתופי פעולה בתחומים מדיניים, ביחסים הבילטראליים ובתחומים כלכליים. https://t.co/jibFaqqCSa
נפגשתי היום עם שר החוץ הקרואטי, @grlicradman במטרה להמשיך ולהדק את הקשרים המצויינים שיש לנו עם קרואטיה. שוחננו על שיתופי פעולה בתחומים מדיניים, ביחסים הבילטראליים ובתחומים כלכליים. pic.twitter.com/jibFaqqCSa
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) July 28, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.