הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: קיבלתי את החיסון השלישי. אני קורא כבר חודש וחצי לה…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/E7iWG9UWEAUFJ79.jpg?w=708&ssl=1)
קיבלתי את החיסון השלישי. אני קורא כבר חודש וחצי להביא לישראל את החיסונים שכבר הזמנו ושילמנו עבורם. בכל זאת – מוטב מאוחר מאף פעם. לכו להתחסן! פעם שלישית, גלידה 💪🇮🇱 https://t.co/dPImmRKapF
קיבלתי את החיסון השלישי. אני קורא כבר חודש וחצי להביא לישראל את החיסונים שכבר הזמנו ושילמנו עבורם. בכל זאת – מוטב מאוחר מאף פעם. לכו להתחסן! פעם שלישית, גלידה 💪🇮🇱 pic.twitter.com/dPImmRKapF
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) July 30, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.