מוסיקה
נוכח העלייה בתחלואת הקורונה: פסטיבל הכליזמרים המסורתי נדחה
נוכח העלייה בתחלואה בכל רחבי הארץ הודיע היום (רביעי) ראש עיריית צפת שוקי אוחנה כי פסטיבל הכליזמרים ה34 שתוכנן בצפת ב- 17- 18 באוגוסט יידחה לפי שעה.
אוחנה החליט להחמיר על הנחיות הממשלה ומשרד הבריאות והינו ראש העיר הראשון בישראל שמבטל ארועי תרבות בגל התחלואה הנוכחי כשלדבריו: "בריאות התושבים והחוגגים לפני הכל, בפסטיבל היו אמורים לחגוג עשרות אלפים והחלטתי לא לאפשר התקהלות בסדר גודל שכזה נוכח העלייה בתחלואה".
השנה תוכנן פסטיבל חגיגי במיוחד הכולל חמש במות ולמעלה מ- 150 אומנים בכל רחבי העיר צפת כשבין השמות המובילים שהיו אמורים להופיע: שמעון בוסקילה, שירי מימון, עמיר בניון, אמיר דדון, שולי רנד, חנן בר סלע ושורה ארוכה של אמנים נוספים.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/06/שלושה-ימים-של-חגיגת-לאדינו-בצפת-1.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)