הודעות דוברותמבזקים
לפיד: שמחתי לארח הבוקר במשרד החוץ את תת שר החוץ של בחריי…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/E8RZc2uXIAArE_2.jpg?w=708&ssl=1)
שמחתי לארח הבוקר במשרד החוץ את תת שר החוץ של בחריין, השייח עבדאללה בין אחמד אל ח׳ליפה, במסגרת ביקורו בישראל. נמשיך לחזק ולפתח את היחסים בין שתי המדינות. https://t.co/tuRMJPBrem
שמחתי לארח הבוקר במשרד החוץ את תת שר החוץ של בחריין, השייח עבדאללה בין אחמד אל ח׳ליפה, במסגרת ביקורו בישראל. נמשיך לחזק ולפתח את היחסים בין שתי המדינות. pic.twitter.com/tuRMJPBrem
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) August 8, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.