חדשות הארץמבזקים
שריפה פרצה במסעדה בפרדס חנה, לא דווח על נפגעים
שריפה פרצה לפני זמן קצר (חמישי) במטבח מסעדת "שווארמה דניאל" בפרדס חנה. צוותי כיבוי בפיקודו של רב רשף נועם שלום הוזנקו למקום, הצוותים פעלו במהירות ועצרו את התפשטות האש, כיבו את מוקד הבעירה וביצעו אוורור ושחרור עשן מן המבנה. נסיבות הדליקה נחקרות כעת על ידי חוקר דליקות.
![שריפה במסעדה בפרדס חנה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-12-at-22.19.48.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![שריפה במסעדה בפרדס חנה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-12-at-22.19.49.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![שריפה במסעדה בפרדס חנה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-12-at-22.19.48-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)