במרכז הרפואי פדה פוריה, מאושפזים נכון להיום (שבת) 22 חולים במחלקות הקורונה. בטיפול נמרץ קורונה 3 חולים במצב קריטי כולל חולה על אקמו שהועבר אתמול מבית החולים לגליל בנהריה. במחלקת קורונה – 9 במצב קשה, 2 במצב בינוני, 8 במצב קל.
![בית החולים פוריה - קורונה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/07/WhatsApp-Image-2021-07-21-at-09.18.20.jpeg?resize=436%2C500&ssl=1)
במרכז הרפואי פדה פוריה, מאושפזים נכון להיום (שבת) 22 חולים במחלקות הקורונה. בטיפול נמרץ קורונה 3 חולים במצב קריטי כולל חולה על אקמו שהועבר אתמול מבית החולים לגליל בנהריה. במחלקת קורונה – 9 במצב קשה, 2 במצב בינוני, 8 במצב קל.