שר הביטחון, בני גנץ, נפגש הערב (רביעי) עם ראש המודיעין הכללי של מצרים, גנרל עבאס כאמל. השניים דנו בצורך לחזק את היציבות האזורית, במלחמה המשותפת בטרור ובחשיבות השמירה על האינטרסים הביטחוניים המשותפים. שר הביטחון גנץ הודה לכאמל וביקש לשלוח את תודתו לנשיא מצרים א-סיסי, על פעילותה החיובית של מצרים באזור, וכן הדגיש בפניו את החשיבות שרואה ישראל בהגעה לשקט ארוך טווח בדרום ישראל וכן בקידום פתרון לסוגיית השבויים והנעדרים המוחזקים ברצועת עזה.
צילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחוןצילום: אריאל חרמוני / משרד הביטחון