לפיד: אירחתי היום במשרד החוץ את שר החוץ של יוון @NikosDe…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/E9aGducX0AE5OPi.jpg?w=708&ssl=1)
אירחתי היום במשרד החוץ את שר החוץ של יוון @NikosDendias ואת שר החוץ של קפריסין @Christodulides לפגישה משולשת. בפגישה דנו ביצירת בסיס להרחבת שיתופי הפעולה בין המדינות במגוון נושאים, החל במאבק בנגיף הקורונה, יצירת קואליציות בתחום האנרגיה ועד האתגרים המשותפים שמביא איתו משבר האקלים. https://t.co/TVffSLROq2
אירחתי היום במשרד החוץ את שר החוץ של יוון @NikosDendias ואת שר החוץ של קפריסין @Christodulides לפגישה משולשת. בפגישה דנו ביצירת בסיס להרחבת שיתופי הפעולה בין המדינות במגוון נושאים, החל במאבק בנגיף הקורונה, יצירת קואליציות בתחום האנרגיה ועד האתגרים המשותפים שמביא איתו משבר האקלים. pic.twitter.com/TVffSLROq2
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) August 22, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.