הודעות דוברותמבזקים
לפיד: ערכתי היום פגישת עבודה רשמית עם שר החוץ הסלובני @A…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/E9eMwLgXIAAXl0E.jpg?w=708&ssl=1)
ערכתי היום פגישת עבודה רשמית עם שר החוץ הסלובני @AnzeLog שלאחריה גם נחתם הסכם שיתוף פעולה בילטרלי בתחום בטחון סייבר. בפגישה דנו בין היתר על כינוס מועצת האסוציאציה באיחוד האירופי ועל המשך הידוק היחסים החמים בין שתי המדינות. https://t.co/HrnFjfqaMp
ערכתי היום פגישת עבודה רשמית עם שר החוץ הסלובני @AnzeLog שלאחריה גם נחתם הסכם שיתוף פעולה בילטרלי בתחום בטחון סייבר. בפגישה דנו בין היתר על כינוס מועצת האסוציאציה באיחוד האירופי ועל המשך הידוק היחסים החמים בין שתי המדינות. pic.twitter.com/HrnFjfqaMp
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) August 23, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.