הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: תא״ל יפעת תומר-ירושלמי הועלתה לדרגת אלוף ונכנסה לתפקידה כפרק…
תא״ל יפעת תומר-ירושלמי הועלתה לדרגת אלוף ונכנסה לתפקידה כפרקליטה הצבאית הראשית. היא מחליפה את אלוף שרון אפק, אשר כיהן בתפקיד בשש השנים האחרונות. תומר-ירושלמי היא הקצינה השנייה בתולדות צה״ל המועלית לדרגת אלוף והחמישית החברה בפורום מטכ״ל>>
https://t.co/IGCzjG0aLu https://t.co/IqeiD5PzAu
תא״ל יפעת תומר-ירושלמי הועלתה לדרגת אלוף ונכנסה לתפקידה כפרקליטה הצבאית הראשית. היא מחליפה את אלוף שרון אפק, אשר כיהן בתפקיד בשש השנים האחרונות. תומר-ירושלמי היא הקצינה השנייה בתולדות צה״ל המועלית לדרגת אלוף והחמישית החברה בפורום מטכ״ל>>https://t.co/IGCzjG0aLu pic.twitter.com/IqeiD5PzAu
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) September 1, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.