גנץ: התרגשתי מקבלת הפנים בהרמת הכוסית לקראת ראש…
התרגשתי מקבלת הפנים בהרמת הכוסית לקראת ראש השנה עם ארגון נכי צה"ל – הוכחה שכשעובדים ביחד מגיעים להישגים ופותרים בעיות. אמשיך לפעול למען נכי צה״ל וליישום מלא של רפורמת ״נפש אחת״ – זהו צו מוסרי שאנו מחוייבים לקיים למען ביטחון ישראל. https://t.co/IejC2MjcA1
התרגשתי מקבלת הפנים בהרמת הכוסית לקראת ראש השנה עם ארגון נכי צה"ל – הוכחה שכשעובדים ביחד מגיעים להישגים ופותרים בעיות. אמשיך לפעול למען נכי צה״ל וליישום מלא של רפורמת ״נפש אחת״ – זהו צו מוסרי שאנו מחוייבים לקיים למען ביטחון ישראל. pic.twitter.com/IejC2MjcA1
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) September 2, 2021
https://platform.twitter.com/widgets.js'%20defer%20onload='' defer onload='
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.