חדשות הארץמבזקים
שריפת פרצה בבית מדרש במצפה זי"ו סמוך לקריית ארבע
שריפה פרצה לפני זמן קצר (חמישי) בבית מדרש במצפה זי"ו סמוך ליישוב מעלה חבר בדרום הר חברון, כ-10 קילומטרים מקריית ארבע. לוחמי אש ומתנדבים מתחנה אזורית יהודה פועלים בשעה זו במוקד השריפה. לפי שעה לא דווח על נפגעים.
רס"ל איתמר בן דוד מפקד הצוות: "הוזנקו לשריפת מבנה יביל סמוך ליישוב מעלה חבר. עם ההגעה למקום זיהינו מבנה יביל העולה כולו באש. מיד התחלנו בפעולות כיבוי ובמקביל בסריקה אחר לכודים. נזק כבד נגרם למבנה".
![שריפת פרצה בבית מדרש במצפה זיו בדרום הר חברון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-23-at-21.47.19.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![שריפת פרצה בבית מדרש במצפה זיו בדרום הר חברון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-23-at-21.47.18-1.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![שריפת פרצה בבית מדרש במצפה זיו בדרום הר חברון](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-23-at-21.47.18.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)