חדשות הארץמבזקים
קבוצה גדולה של נערות אבדו בשמורת הכרמל ונזקקו לחילוץ, שלוש טופלו רפואית בשטח
מתנדבי יחידת החילוץ גליל-כרמל סיימו לפני זמן קצר (רביעי) חילוץ בשמורת הכרמל. מדובר בקבוצה של 450 בנות נוער שהיו בטיול במסגרת "תנועת הנוער". הן התפצלו בשטח לשלוש קבוצות, כל אחת מהקבוצה הגיעה לחניון אחר.
עקב הכניסה לחשכה ללא אמצעי תאורה וחסר תקשורת בין הקבוצות מוקד טיולים של החברה להגנת הטבע הזעיק את מתנדבי יחידת החילוץ גליל-כרמל. צוות של מחלצים נכנס לשטח ועזר לנערות לצאת מהשטח לחניוני אוטובוסים. חובשי היחידה העניקו לשלוש נערות טיפול רפואי ראשוני בשטח.
![450 נערות אבדו במהלך טיול בשמורת הכרמל ונזקקו לחילוץ](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-29-at-22.09.27-1.jpeg?resize=375%2C500&ssl=1)
![450 נערות אבדו במהלך טיול בשמורת הכרמל ונזקקו לחילוץ](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-29-at-22.09.26.jpeg?resize=500%2C230&ssl=1)
![450 נערות אבדו במהלך טיול בשמורת הכרמל ונזקקו לחילוץ](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-29-at-22.09.27.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
![450 נערות אבדו במהלך טיול בשמורת הכרמל ונזקקו לחילוץ](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/09/WhatsApp-Image-2021-09-29-at-22.09.27-2.jpeg?resize=500%2C281&ssl=1)
צילום: דוברות יחידת החילוץ גליל-כרמל