גנץ: נדב, בשמי ובשם מערכת הביטחון – תודה! נפר…
נדב, בשמי ובשם מערכת הביטחון – תודה!
נפרדתי היום מראש השב׳׳כ היוצא נדב ארגמן במפגש בהשתתפות הרמטכ"ל, מנכ"ל משרד הביטחון וראשי מערכת הביטחון. הודיתי לארגמן על עשרות שנות שירות למען המדינה, ובאופן ממוקד על חיזוק שיתוף הפעולה המבצעי בין צה"ל לשב"כ בשנותיו כראש השב"כ. בהצלחה בהמשך! https://t.co/aS0Mv4PGxB
נדב, בשמי ובשם מערכת הביטחון – תודה!
נפרדתי היום מראש השב׳׳כ היוצא נדב ארגמן במפגש בהשתתפות הרמטכ"ל, מנכ"ל משרד הביטחון וראשי מערכת הביטחון. הודיתי לארגמן על עשרות שנות שירות למען המדינה, ובאופן ממוקד על חיזוק שיתוף הפעולה המבצעי בין צה"ל לשב"כ בשנותיו כראש השב"כ. בהצלחה בהמשך! pic.twitter.com/aS0Mv4PGxB— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) September 30, 2021
https://platform.twitter.com/widgets.js'%20defer%20onload='' defer onload='
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.