החל משעות הבוקר המוקדמות כוחות מגן דוד אדום אבטחו רפואית את משתתפי צליחת הכנרת. צוותי מד"א הכוללים את סירת הים-בולנס היחידות שמאפשרת טיפול רפואי מתקדם במי הכנרת, אמבולנסים, ניידת טיפול נמרץ וחוליות עזרה ראשונה העניקו טיפול רפואי ל 8 משתתפים במצב יציב שסבלו מקשי נשימה והתייבשות, חלקם פונו להמשך טיפול בבית החולים. 3 מהמשתתפים קיבלו טיפול רפואי ראשוני מצוותי מד"א שהיו ערוכים מבעוד מועד בסירות במי הכנרת וחולצו לחוף להמשך טיפול.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/10/IMG-20211002-WA0019.jpg?resize=500%2C281&ssl=1)