הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: אמש הגיע לסיומו ביקור מפקד הכוח הימי של פיקוד המרכז האמריקאי…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/10/דובר-צהל-אמש-הגיע-לסיומו-ביקור-מפקד-הכוח-הימי-של.jpg?w=708&ssl=1)
אמש הגיע לסיומו ביקור מפקד הכוח הימי של פיקוד המרכז האמריקאי והצי החמישי של חיל הים האמריקאי, אדמירל (***) בראד קופר בישראל >> https://t.co/NAf32xo0Da
אמש הגיע לסיומו ביקור מפקד הכוח הימי של פיקוד המרכז האמריקאי והצי החמישי של חיל הים האמריקאי, אדמירל (***) בראד קופר בישראל >> pic.twitter.com/NAf32xo0Da
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) October 8, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.