הודעות דוברותמבזקים
נתניהו: רעייתי ואני שמחנו לפגוש את חברי משלחת sharaka – מש…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FBbEXCkWYAgj_0p.jpg?w=708&ssl=1)
רעייתי ואני שמחנו לפגוש את חברי משלחת sharaka – משלחת חברתית מבחריין שנועדה ליצור שיתופי פעולה בתחומים חברתיים עם מקביליהם הישראליים. חוגגים שנה להסכמי אברהם – הסכמים ששינו לחלוטין את האזור.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולבקר בישראל. https://t.co/wwYA4kGPqQ
רעייתי ואני שמחנו לפגוש את חברי משלחת sharaka – משלחת חברתית מבחריין שנועדה ליצור שיתופי פעולה בתחומים חברתיים עם מקביליהם הישראליים. חוגגים שנה להסכמי אברהם – הסכמים ששינו לחלוטין את האזור.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולבקר בישראל. pic.twitter.com/wwYA4kGPqQ
— Benjamin Netanyahu (@netanyahu) October 11, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Benjamin Netanyahu – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.