חדשות הארץמבזקים
ביום השני ברציפות: מפגן הזדהות עם משפחת הנעדר ינון מנחם מראש העין
גם היום (רביעי) בשעה 17:00 בצומת וולפסון-שבזי בראש העין יתקיים מפגן הזדהות מתקיים היום (רביעי) בצומת וולפסון-שבזי בראש העין עם משפחת הנעדר תושב העיר, ינון מנחם. זה היום השני שבו המשפחה מנסה לעורר אך חמלת התקשורת ולסייע בהצלת חיי-אדם.
תושב ראש העין, ינון מנחם, כבן 52 יצא מביתו במוצאי שבת ב- 16 באוקטובר בסביבות השעה 19:30 ולא שב. ינון נצפה לאחרונה ברחוב שבזי נע לכיוון שכונת פסגות אפק בראש העין ומאז נעלמו עקבותיו.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-27-at-17.26.18.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/10/WhatsApp-Image-2021-10-27-at-17.26.17.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)