הודעות דוברותמבזקים
לפיד: שוחחתי אמש עם שר החוץ של דנמרק @JeppeKofod דנו על …
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FC3o_YcXIAQHLEC.jpg?w=708&ssl=1)
שוחחתי אמש עם שר החוץ של דנמרק @JeppeKofod דנו על טיב היחסים הבילטרליים בין המדינות בעיקר בתחוםהחדשנות ועל האפשרות לקדם שת״פ בנושא טכנולוגיות ירוקות. הצגתי בפני השר הדני את התכנית שלי ל-׳כלכלה תמורת בטחון׳ בעזה. נמשיך לפעול לחיזוק היחסים בין דנמרק וישראל. https://t.co/6JwEXpIYeR
שוחחתי אמש עם שר החוץ של דנמרק @JeppeKofod דנו על טיב היחסים הבילטרליים בין המדינות בעיקר בתחוםהחדשנות ועל האפשרות לקדם שת״פ בנושא טכנולוגיות ירוקות. הצגתי בפני השר הדני את התכנית שלי ל-׳כלכלה תמורת בטחון׳ בעזה. נמשיך לפעול לחיזוק היחסים בין דנמרק וישראל. pic.twitter.com/6JwEXpIYeR
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) October 29, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.