הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: "אני מלא הערכה אליכם, אנשי המילואים. ההשקעה שלנו בתמרון היא …
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/11/דובר-צהל-אני-מלא-הערכה-אליכם-אנשי-המילואים-ההשקעה-שלנו.jpg?w=708&ssl=1)
"אני מלא הערכה אליכם, אנשי המילואים. ההשקעה שלנו בתמרון היא חסרת תקדים. התמרון היום הוא אחר ממה שהיה לפני עשור, עשיר במודיעין ויכולות אש, תקשוב דיגיטלי עם יכולות חשיפה-תקיפה מתקדמות. אני סומך עליכם לוחמי אוגדת המפץ״>> https://t.co/YuUqaaND5C
"אני מלא הערכה אליכם, אנשי המילואים. ההשקעה שלנו בתמרון היא חסרת תקדים. התמרון היום הוא אחר ממה שהיה לפני עשור, עשיר במודיעין ויכולות אש, תקשוב דיגיטלי עם יכולות חשיפה-תקיפה מתקדמות. אני סומך עליכם לוחמי אוגדת המפץ״>> pic.twitter.com/YuUqaaND5C
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) November 9, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.