מבזקים
צעיר בן 20 נפצע בינוני באירוע אלימות בטייבה
צעיר כבן 20 נפצע לפנות בוקר (ראשון) באירוע אלימות בטייבה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים מאיר במצב בינוני, עם פציעה חודרת. שוטרים חוקרים את נסיבות המקרה.
צעיר כבן 20 נפצע לפנות בוקר (ראשון) באירוע אלימות בטייבה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים מאיר במצב בינוני, עם פציעה חודרת. שוטרים חוקרים את נסיבות המקרה.