חדשות הארץמבזקים
תושבי כרמיאל מוקירים את פצועי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה: "תודה גיבורי החיל"
בניין עיריית כרמיאל הואר הערב (ראשון) בצבע ירוק כאות הזדהות עם יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה והצדעה להם ולמשפחותיהם. ראש העיר משה קונינסקי : "בכל המדינה מציינים היום את יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. בשמי ובשם תושבי כרמיאל תודה גדולה לנכים שגופם ונפשם נפגעו בקרב ובפיגועים".
ראש העיר הדגיש: "תרומתכם לביטחון ישראל גדולה ובלתי נתפשת. כאות הצדעה הארנו הערב את בניין העירייה בצבע הירוק. תודה גיבורי החיל. החלמה מלאה לכולכם".
![תושבי כרמיאל מוקירים את פצועי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/11/WhatsApp-Image-2021-11-21-at-19.48.41.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)