בנט: נותנים לרשויות המקומיות לעבוד! קיבלנו החלטה חשובה…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FEx6xkUX0AkX1h2.jpg?w=708&ssl=1)
נותנים לרשויות המקומיות לעבוד!
קיבלנו החלטה חשובה על הקמת צוות שיפעל להעברת סמכויות רבות מהממשלה לרשויות המקומיות, פעולה שתביא לחופש פעולה אמיתי ותאפשר לשלטון המקומי לתפקד באופן עצמאי.
למשל:אישור תקציבים, אישור חוקי עזר עירוניים, שינויים בצו הארנונה, אישורי עיסקאות מקרקעין ועוד. https://t.co/sy0y7CjwrV
נותנים לרשויות המקומיות לעבוד!
קיבלנו החלטה חשובה על הקמת צוות שיפעל להעברת סמכויות רבות מהממשלה לרשויות המקומיות, פעולה שתביא לחופש פעולה אמיתי ותאפשר לשלטון המקומי לתפקד באופן עצמאי.
למשל:אישור תקציבים, אישור חוקי עזר עירוניים, שינויים בצו הארנונה, אישורי עיסקאות מקרקעין ועוד. pic.twitter.com/sy0y7CjwrV— Naftali Bennett בנט (@naftalibennett) November 22, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Naftali Bennett בנט – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.