הודעות דוברותמבזקים
לפיד: סיימתי כעת פגישה ארוכה וחמה עם נשיא צרפת @Emmanuel…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FFdUU4CWYAsp9Kf.jpg?w=708&ssl=1)
סיימתי כעת פגישה ארוכה וחמה עם נשיא צרפת @EmmanuelMacron. במהלך הפגישה דנו בהרחבה בחידוש השיחות עם איראן. חזרתי והדגשתי שהעמדה הישראלית היא שאיראן מנסה למשוך זמן כדי להתקדם עם תוכנית הגרעין שלה, ושהצורך המיידי בהחזרת הסנקציות בידי המעצמות וב- Plan B הוא דחוף. https://t.co/6pksIP3Um1
סיימתי כעת פגישה ארוכה וחמה עם נשיא צרפת @EmmanuelMacron. במהלך הפגישה דנו בהרחבה בחידוש השיחות עם איראן. חזרתי והדגשתי שהעמדה הישראלית היא שאיראן מנסה למשוך זמן כדי להתקדם עם תוכנית הגרעין שלה, ושהצורך המיידי בהחזרת הסנקציות בידי המעצמות וב- Plan B הוא דחוף. pic.twitter.com/6pksIP3Um1
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) November 30, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.