הודעות דוברותמבזקים
ליברמן: חיים לצד הקורונה. בהמשך לדיון שקיימנו אתמול בממשל…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FGgBy4WX0Ag5g3y.jpg?w=708&ssl=1)
חיים לצד הקורונה.
בהמשך לדיון שקיימנו אתמול בממשלה בנושא ענף התיירות הסברתי שלפני הקורונה הגיעו למעלה מארבעה מיליון תיירים לישראל והשנה המספר אשרות התייר עמד רק על כ-370 אלף. https://t.co/kNiZGUP6le
חיים לצד הקורונה.
בהמשך לדיון שקיימנו אתמול בממשלה בנושא ענף התיירות הסברתי שלפני הקורונה הגיעו למעלה מארבעה מיליון תיירים לישראל והשנה המספר אשרות התייר עמד רק על כ-370 אלף. pic.twitter.com/kNiZGUP6le
— אביגדור ליברמן (@AvigdorLiberman) December 13, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי אביגדור ליברמן – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.