לפיד: נפגשתי עם היועץ לבטחון לאומי של ארה"ב @JakeSulliva…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/media/FHNn1LgXoAEe2gD.jpg?w=708&ssl=1)
נפגשתי עם היועץ לבטחון לאומי של ארה"ב @JakeSullivan46 בפגישה דנו באסטרטגיה למאבק בגרעין האיראני ובדרך שארה"ב וישראל משתפות פעולה בנושא, באתגרים והזדמנויות הגיאופוליטיים במזרח התיכון ובעוד אזורים. הודיתי לסאליבן על ביקורו ופעילותו למען בטחון האזור וישראל.
@AlonUshpiz @AmbHerzog https://t.co/rD8bJo0GW0
נפגשתי עם היועץ לבטחון לאומי של ארה"ב @JakeSullivan46 בפגישה דנו באסטרטגיה למאבק בגרעין האיראני ובדרך שארה"ב וישראל משתפות פעולה בנושא, באתגרים והזדמנויות הגיאופוליטיים במזרח התיכון ובעוד אזורים. הודיתי לסאליבן על ביקורו ופעילותו למען בטחון האזור וישראל.@AlonUshpiz @AmbHerzog pic.twitter.com/rD8bJo0GW0
— יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 (@yairlapid) December 22, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי יאיר לפיד – Yair Lapid🟠 – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.