משרד הבריאות: ראש מכון "דורות" (רפואה ותמיכה בחשוכי ילדים) הרב א…
![](https://i0.wp.com/pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/1475175166451798026/pu/img/IS140QRfIbIRTA1y.jpg?w=708&ssl=1)
ראש מכון "דורות" (רפואה ותמיכה בחשוכי ילדים) הרב איתי כהן, מזים את השמועות על נזקי פוריות מהחיסון:
"החיסון מציל חיים ואת החיים שבדרך. מתוך מאות הזוגות שאנו מלווים – אנו לא מכירים אף נזק מהחיסון ודווקא מהקורונה אנו כן מכירים נזקים… נשים שחלו פונות יותר בשל הפלות ולידות שקטות" https://t.co/CHQGRSDlmc
ראש מכון "דורות" (רפואה ותמיכה בחשוכי ילדים) הרב איתי כהן, מזים את השמועות על נזקי פוריות מהחיסון:
"החיסון מציל חיים ואת החיים שבדרך. מתוך מאות הזוגות שאנו מלווים – אנו לא מכירים אף נזק מהחיסון ודווקא מהקורונה אנו כן מכירים נזקים… נשים שחלו פונות יותר בשל הפלות ולידות שקטות" pic.twitter.com/CHQGRSDlmc— משרד הבריאות (@IsraelMOH) December 26, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי משרד הבריאות – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.