במרכז הרפואי לגליל המתינו יותר מחמש שעות תמימות עד שהגיח לאוויר העולם התינוק הראשון של השנה החדשה, באחד מ-12 חדרי הלידה.
התינוק הראשון, בנם של אסמא ועאדל איברהים מהכפר כאבול, נולד בשעה 05:19 בבוקר, במשקל 3.195 ק"ג.
המיילדת הדס טרבלסי מספרת: "אתמול בבוקר אסמא הגיעה למיון יולדות, לאחר שסבלה מכאבים. בדיוק עבדתי שם, ומכיוון ששוחררה, אמרתי לה בצחוק: 'נתראה בלילה ובטח תלדי כבר בתחילת השנה החדשה'. זה בדיוק מה שקרה, ובמשמרת הלילה פגשתי אותה שוב, הפעם בחדר הלידה, לאחר שחזרה עם צירים וירידת מים, במסגרת תפקידי כמיילדת".
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
אסמא בת ה-32, שזהו ילדה השלישי, אחרי בן ובת, מספרת: "זו הרגשה מיוחדת ללדת בתחילתה של שנה חדשה. אני מודה לצוותים הרפואיים והסיעודיים על הטיפול המסור והנפלא, ומאחלת שנה טובה ובריאה לכולם".
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-01-at-15.01.59.jpeg?resize=461%2C1024&ssl=1)