גלריות
ממעוף הציפור: מפלי הניאגרה כמו שלא נראו מעולם
הצלם החב"די דוב בער הכטמן יצא בשבוע שעבר למסע קסום במפלי הניאגרה העצומים והמרשימים שנמצאים בגבול שבין ארצות הברית לקנדה ותיעד ממעוף הציפור את המחזה הבלתי נשכח. צפו בגלריה המדהימה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8146.webp?resize=333%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8525.webp?resize=333%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8498.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328206116.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8658.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8436.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328291555.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328225893.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328296636.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8647.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328249355.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328270647.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8545.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8423.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328194586.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8543.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8410.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8446.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8698.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8119.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8539.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8432.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8579.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8530.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8511.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328233559.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםdji_export_1641328201213.webp?resize=500%2C374&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8232.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/מפעל-הפורמטיםIMG_8708.webp?resize=500%2C333&ssl=1)
הצלם החב"די דוב בער הכטמן יצא בשבוע שעבר למסע קסום במפלי הניאגרה העצומים והמרשימים שנמצאים בגבול שבין ארצות הברית לקנדה ותיעד ממעוף הציפור את המחזה הבלתי נשכח. צפו בגלריה המדהימה.