טיוליםמבזקיםתנועה ותחבורה
אתר החרמון נפתח למבקרים וגולשים, עומסי תנועה כבדים באזור
שבת שמשית, יפה וקרה באתר החרמון שנפתח הבוקר (שבת) למבקרים וגולשים עם 4 מעלות במפלס התחתון ו-2 מעלות בלבד בעליון. משעות הבוקר הגיעו המונים לבלות באתר ומסלולי הגלישה נפתחו גם הם למאות גולשים שנהנים משלג איכותי. השלג במפלס התחתון נערם לגובה של כ-60 ס"מ, ובמפלס העליון כמטר אחד.
משעות הבוקר מורגשים עומסי תנועה בצירים המובילים לחרמון ובאתר מדגישים כי הכניסה לאתר מתאפשרת רק למי שיציג הזמנה / כרטיס שהוזמן מראש. הנהלת האתר חוזרת ומבקשת מהציבור הרחב שלא להגיע לאזור ללא הזמנה.
כמו כן המטיילים מתבקשים לא לחנות בצידי הדרך ולחסום כבישים.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
מחר יום ראשון, 23.1 ויום שני, 24.1, אתר החרמון יהיה סגור למבקרים וגולשים עקב תנאי מזג אויר סוערים וכניסת מערכת שלג לאזורנו.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-22-at-08.23.06.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-22-at-10.32.11.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-22-at-10.32.12.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-22-at-10.32.13.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
צילום: אתר החרמון
צילום: אתר החרמון
צילום: אתר החרמון
צילום: אתר החרמון
צילום: אתר החרמון
צילום: אתר החרמון