לפני זמן קצר (שבת) שלג החל לרדת באתר החרמון. מבקרים וגולשים רבים שהגיעו הבוקר לאתר נהנים ממזג אויר חורפי ושלג טרי שיורד על ראשיהם. מאתר החרמון נמסר כי הטמפרטורה כעת במפלס התחתון 1°, בעליון 0°.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-19-at-11.48.59.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-19-at-11.49.08.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-19-at-11.49.01.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-19-at-11.49.00.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/02/WhatsApp-Image-2022-02-19-at-11.48.59-1.jpeg?resize=500%2C225&ssl=1)
צילום: אתר החרמון
לפני זמן קצר (שבת) שלג החל לרדת באתר החרמון. מבקרים וגולשים רבים שהגיעו הבוקר לאתר נהנים ממזג אויר חורפי ושלג טרי שיורד על ראשיהם. מאתר החרמון נמסר כי הטמפרטורה כעת במפלס התחתון 1°, בעליון 0°.