הודעות דוברותמבזקים
בנט: סיימתי כעת מפגש עם מי שעד לפני כמה שנים נקראו עולי…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2022/03/בנט-סיימתי-כעת-מפגש-עם-מי-שעד-לפני-כמה-שנים.jpg?w=708&ssl=1)
סיימתי כעת מפגש עם מי שעד לפני כמה שנים נקראו עולים חדשים, דור 1.5 של עולי ברית המועצות לשעבר, כדי ללמוד מהם – אותם אלו שהתמודדו עם קשיי ההגירה – כיצד ישראל יכולה לעמוד באתגר קליטת העלייה בצורה הטובה ביותר. >> https://t.co/qHhhYJgGMb
סיימתי כעת מפגש עם מי שעד לפני כמה שנים נקראו עולים חדשים, דור 1.5 של עולי ברית המועצות לשעבר, כדי ללמוד מהם – אותם אלו שהתמודדו עם קשיי ההגירה – כיצד ישראל יכולה לעמוד באתגר קליטת העלייה בצורה הטובה ביותר. >> pic.twitter.com/qHhhYJgGMb
— Naftali Bennett בנט (@naftalibennett) March 15, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי Naftali Bennett בנט – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.