הודעות דוברותמבזקים
ליברמן: יוקר המחיה מחייב אותנו ליישם צעדים אמיצים! מדד המח…
יוקר המחיה מחייב אותנו ליישם צעדים אמיצים! מדד המחירים לצרכן מציג עלייה של 0.7%. צו השעה הוא גם שדרוג הכלכלה הישראלית שחלקה לא מותאמת למציאות העכשווית וגם הפחתת יוקר המחיה. כרגע זה לא הזמן לפוליטיקה, זה הזמן לעשייה!
יוקר המחיה מחייב אותנו ליישם צעדים אמיצים! מדד המחירים לצרכן מציג עלייה של 0.7%. צו השעה הוא גם שדרוג הכלכלה הישראלית שחלקה לא מותאמת למציאות העכשווית וגם הפחתת יוקר המחיה. כרגע זה לא הזמן לפוליטיקה, זה הזמן לעשייה!
— אביגדור ליברמן (@AvigdorLiberman) March 16, 2022
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי אביגדור ליברמן – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.